Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2010-12-12 19:15:09 133

Dehogynem lehet elrontani, lásd lent.

Ha jól sejtem az árát, akkor nem lesz rá vám és áfa (már ha magánemberként veszed, és nem veszel hozzá mást).

A hozzászólás:
Alphatomi Creative Commons License 2010-12-12 18:15:04 131

Hát NEX--> M42 adaptert vennék , hátsó obi sapkát meg egy napellenzőt.

Ezeket csak nem lehet nagyon elrontani. Az adapternél azt írja , hogy van végtelen. Hát majd kiderül. Reménykedjünk :)

És ingyenes a posta. Lehet, hogy ez már a túl szép, hogy igaz legyen kategória.

 

Egyébként erre lesz vám vagy áfa vagy bármi?

Előzmény:
Yogi Creative Commons License 2010-12-12 17:57:54 130

Most ránéztem: hét éve tag, 84 000 feedback, 99,5%, nagyon jó DSR - én mernék.

Az árut azért nagyon nézd meg, és számolj rá, hogy nem feltétlenül elsőosztályú minőség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!