|
|
|
|
 |
Yogi
2010-12-12 19:15:09
|
133
|
Dehogynem lehet elrontani, lásd lent.
Ha jól sejtem az árát, akkor nem lesz rá vám és áfa (már ha magánemberként veszed, és nem veszel hozzá mást). |
|
A hozzászólás:
 |
Alphatomi
2010-12-12 18:15:04
|
131
|
Hát NEX--> M42 adaptert vennék , hátsó obi sapkát meg egy napellenzőt.
Ezeket csak nem lehet nagyon elrontani. Az adapternél azt írja , hogy van végtelen. Hát majd kiderül. Reménykedjünk :)
És ingyenes a posta. Lehet, hogy ez már a túl szép, hogy igaz legyen kategória.
Egyébként erre lesz vám vagy áfa vagy bármi? |
|
Előzmény:
 |
Yogi
2010-12-12 17:57:54
|
130
|
Most ránéztem: hét éve tag, 84 000 feedback, 99,5%, nagyon jó DSR - én mernék.
Az árut azért nagyon nézd meg, és számolj rá, hogy nem feltétlenül elsőosztályú minőség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|