|
Sziasztok!
Már többször kerestem olyan fórumot, ahol cicákról lehet beszélgetni, de csak most találtam rátok.
Tudnátok nekem segíteni?
A 8 éves kislányomnak ígértem egy macskát (imádja a cicákat, már régóta szeretne), de jóformán semmit sem tudok a cicatartásról.
Már az alomnál elakadtam. Amikor keresgéltem, találtam egy hirdetést és elég jól hangzik, csak nem tudom, hogy tényleg jól használható-e, illetve, hogy milyen árnak számít egy alomnál ez az ár.
Ti mennyit költötök alomra egy hónapban?
Ezt a gépet találtam: www.macskaalom.hu
A másik pedig az, hogy mi alapvetően kinti macskát szeretnénk (kertes házban lakunk). Kinti macskát is lehet alomra szoktatni? A szomszédok a macskakaki miatt nagyon nem szeretik az utcánkban lévő macskákat.
Úgy összességében mennyibe kerül egy macska 1 havi tartása. Kaja, alom, oltás, orvos.... illetve mik szükségesek még?
Előre is nagyon köszi! |