|
|
|
|
 |
Belgaóriás
2010-12-15 21:33:23
|
81
|
Szia!
Amerikai óriásposta, King, Mondain, Posta.
Apámnál meg Mondain és Texán.
Az összezárást majd ketrecbe páranként értettem tavasszal míg párba nem állnak.
Ránézésre is van aki megtudja állapitani. |
|
A hozzászólás:
 |
nesta1985
2010-12-10 11:00:48
|
80
|
Szia!
King galambjaim vannak! Ezt az összezárást, hogy kell érteni? Most is egy helyen van mind. Akkor így ránézésre nem lehet megállapítani, hogy melyik milyen? Neked milyen galambjaid vannak? |
|
Előzmény:
 |
Belgaóriás
2010-12-09 19:54:00
|
79
|
Tényleg milyen fajta galambjaid vannak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|