Keresés

Részletes keresés

nesta1985 Creative Commons License 2010-12-10 11:00:48 80

Szia!

 

King galambjaim vannak! Ezt az összezárást, hogy kell érteni? Most is egy helyen van mind. Akkor így ránézésre nem lehet megállapítani, hogy melyik milyen? Neked milyen galambjaid vannak?

A hozzászólás:
Belgaóriás Creative Commons License 2010-12-09 19:54:00 79

Tényleg milyen fajta galambjaid vannak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!