|
|
|
|
 |
Sanya_67
2010-12-09 11:45:11
|
2622
|
Sztem ne állj neki a szétszedésnek:) |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2010-12-08 21:56:41
|
2621
|
Megnéztem nagyítóval (egy 50-es fixxel :), nem is pixelhiba ez, hanem valami pixelméretű kosz van az "üveg" mögött.
Mondjuk ennek azért örülök, de ennek az eltávolítása sem tűnik egy egyszerű feladatnak. |
|
Előzmény:
 |
Sanya_67
2010-12-08 09:21:12
|
2620
|
Pixelhibára garancia csak bizonyos darabszám után "jár" talán valahol 5 és 10 között attől is fűggően, hogy teljes vagy alpixel hibáról van szó. Samsungnál van csak 72-órás pixelhiba illetve pár eladónál +pénzért van pixelteszt és ha pixelhibát találsz bontják a következő dobozt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|