Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Diofa Szelleme Creative Commons License 2010-12-08 21:24:31 2384

Mert rohangálnia kell utána? :)

Előzmény:
Nakoma Creative Commons License 2010-11-24 19:31:44 2383

Sziasztok!

 

Most szeretnék himalájacicát venni. Felvettem a kapcsolatot egy kennellel, akiknek internetes honlapjuk is van. Válaszként azt írták, hogy a cica törzskönyvvel 50 000Ft, törzskönyv nélkül 40 000 Ft.

Ez így lehetséges? Én azt hallottam, hogy a törzskönyv kiállítása 2-3000 Ft maximum. Akkor ő miért 10 000 Ft-tal kér többet?

Remélem tényleg tenyésztő, és nem szaporító:( De hát csak nem lehet az, ha így felvállalja a honlapján a nevét, címét is.

Mit gondoltok? Reális ez az ár a macskáért? És más tenyésztő is 10 000-el kevesebbet kér,ha nem kérnek a cicához törzskönyvet?

 

Köszi a segítséget:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!