Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kardosprof Creative Commons License 2010-12-08 18:08:13 24371

Írtam egy e-mailt :)

Előzmény:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-12-07 22:39:22 24370

Sziasztok!

 

Emiatt eladóak (hibátlan állapot, szép külalak és hobbifotós vagyok, tehát nem ezzel kalapáltam):

  • Sigma 50mm f2.8 macro ~ 55ezer Ft
  • Canon EF 70-200mm f4L ~ 115ezer Ft
  • Canon EF 28-105mm f3.5-4.5 USM ~ 38ezer Ft

Illetve egy csomó apróságot beszámíthatok, leginkább állvány, fénysátor, tárgyasztal, ami érdekelne, esetleg Yn-460II, RF602.


Érdeklődni publikus e-mailcímemen és mobilon lehet: 20/33-61-kettőhetven (leginkább SMS-t kérek és visszahívlak amint tudlak!)

 

Illetve természetesen DAF-talikról ismerős arcoknak kedvezmény jár mindenre - meg a jóleső tudat, hogy ismerős veszi meg a hibátlan obit...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!