Keresés

Részletes keresés

Belgaóriás Creative Commons License 2010-12-08 21:05:35 76

Szia!

 

Mennyi galambod van?

A hozzászólás:
nesta1985 Creative Commons License 2010-12-08 14:28:27 75

Szaisztok!

 

Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan lehet megkülömböztetni a hím és a tojó galambot? King galambjaim vannak és nem tudok rájönni, hogy melyik a tojó és melyik a hím!

 

Köszi! Üdv: Csaba

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!