|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-12-13 19:29:38
|
418
|
Szia!
:-)))) Az a kutyáim reszotja :-) A kertben szinte minden fának lerágták a kérgét - a fenyő a kedvencük - úgyhogy PVC csövet kellett raknunk rájuk. Nem, nem a kutyákra :-)) Voltak olyan fáink is amit nemes egyszerűséggel kettéharaptak.
A kép hátterében látható az egyik ilyen "csöves-fánk" :

|
|
A hozzászólás:
 |
yxc432
2010-12-07 09:51:10
|
417
|
Látom sanyarú sorsomat, tavaszig kell rágnom a fenyőfák kérgét..;) |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-12-06 20:15:37
|
415
|
Szia! Majd tavasszal visszatérünk rá - amikor már meleg van és didergés nélkül lehet kint szmötyizni a kertben :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|