Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-12-13 19:29:38 418

Szia!

:-)))) Az a kutyáim reszotja :-) A kertben szinte minden fának lerágták a kérgét - a fenyő a kedvencük - úgyhogy PVC csövet kellett raknunk rájuk. Nem, nem a kutyákra :-)) Voltak olyan fáink is amit nemes egyszerűséggel kettéharaptak.

A kép hátterében látható az egyik ilyen "csöves-fánk" :

 

 

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-12-07 09:51:10 417

Látom sanyarú sorsomat, tavaszig kell rágnom a fenyőfák kérgét..;)

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-12-06 20:15:37 415

Szia! Majd tavasszal visszatérünk rá - amikor már meleg van és didergés nélkül lehet kint szmötyizni a kertben :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!