Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2010-12-07 23:15:11 2619

Á, ez legyen a legnagyobb bajom! :-)

A garancia erre is vonatkozik?

(Egyébként nem teljesen fekete, inkább sötétszürke. Ha mellé kerül egy fekete pont (RGB 0;0;0), annál kicsivel világosabb.)

taminol Creative Commons License 2010-12-07 11:45:47 2617

Így pixelhibásan mi az ára?

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-07 08:25:02 2616

Visszavegyem????

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2010-12-06 22:03:10 2615

Hát igen.

Mondjuk nem feltűnő, az 1,3 millió között "elvan"...

Vízszintesen kb. a harmadánál a bal oldalon, függőlegesen a felénél kicsit lejjebb. Kis fekete pont, de sajnos nem kosz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!