|
|
|
|
 |
zorko
2010-12-07 23:15:11
|
2619
|
Á, ez legyen a legnagyobb bajom! :-)
A garancia erre is vonatkozik?
(Egyébként nem teljesen fekete, inkább sötétszürke. Ha mellé kerül egy fekete pont (RGB 0;0;0), annál kicsivel világosabb.) |
|
 |
taminol
2010-12-07 11:45:47
|
2617
|
Így pixelhibásan mi az ára? |
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2010-12-07 08:25:02
|
2616
|
Visszavegyem???? |
|
Előzmény:
 |
zorko
2010-12-06 22:03:10
|
2615
|
Hát igen.
Mondjuk nem feltűnő, az 1,3 millió között "elvan"...
Vízszintesen kb. a harmadánál a bal oldalon, függőlegesen a felénél kicsit lejjebb. Kis fekete pont, de sajnos nem kosz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|