Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-12-07 09:51:10 417

Látom sanyarú sorsomat, tavaszig kell rágnom a fenyőfák kérgét..;)

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-12-06 20:15:37 415

Szia! Majd tavasszal visszatérünk rá - amikor már meleg van és didergés nélkül lehet kint szmötyizni a kertben :-)

Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-11-30 22:41:06 414

Na jó, akkor milyet, hol és mikor? :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!