Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2010-12-06 22:03:10 2615

Hát igen.

Mondjuk nem feltűnő, az 1,3 millió között "elvan"...

Vízszintesen kb. a harmadánál a bal oldalon, függőlegesen a felénél kicsit lejjebb. Kis fekete pont, de sajnos nem kosz...

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:17:21 2614

Azért furcsállom, mert előző monitoromon volt egy halott pixel és rögtön kiszúrtam.

Hol van a hibás pixel?

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:13:24 2612

Nincs rajta pixelhiba, hizsen át is néztük:(  Világító vagy fekete pixel??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!