|
|
|
|
 |
zorko
2010-12-06 22:03:10
|
2615
|
Hát igen.
Mondjuk nem feltűnő, az 1,3 millió között "elvan"...
Vízszintesen kb. a harmadánál a bal oldalon, függőlegesen a felénél kicsit lejjebb. Kis fekete pont, de sajnos nem kosz... |
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2010-12-06 08:17:21
|
2614
|
Azért furcsállom, mert előző monitoromon volt egy halott pixel és rögtön kiszúrtam.
Hol van a hibás pixel? |
|
Előzmény:
 |
Sanya_67
2010-12-06 08:13:24
|
2612
|
Nincs rajta pixelhiba, hizsen át is néztük:( Világító vagy fekete pixel?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|