Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:17:21 2614

Azért furcsállom, mert előző monitoromon volt egy halott pixel és rögtön kiszúrtam.

Hol van a hibás pixel?

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:13:24 2612

Nincs rajta pixelhiba, hizsen át is néztük:(  Világító vagy fekete pixel??

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2010-12-05 23:34:45 2611

Találtam egy pixelhibát. Bosszantó....

(Különben nagyon szuper a monitor.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!