Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:13:24 2612

Nincs rajta pixelhiba, hizsen át is néztük:(  Világító vagy fekete pixel??

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2010-12-05 23:34:45 2611

Találtam egy pixelhibát. Bosszantó....

(Különben nagyon szuper a monitor.)

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-11-29 12:05:15 2597

33.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!