|
|
|
|
 |
DJG
2010-12-04 22:20:49
|
27
|
Monitornak nagyon kicsi a mérete a felbontásához képest, tévének elmegy, bár nyilván annak sem nagy, de az messzebbről nézed. De számítógépre kötve olvashatatlanul kicsik lesznek a betűk. A mai operációs rendszereket már elég jól lehet nagyobb betűméretre állítani, de szép számmal akadnak programok, amelyek ezt nagyon rosszul tolerálják. Ha Linuxot használsz, jobb a helyzet, Windowson kevésbé (de akkor is csak W7 jöhet szóba ebből a szempontból).
1920-hoz 26" környékén kezd elfogadható lenni a fizikai méret. |
|
A hozzászólás:
 |
atomik851
2010-12-04 18:03:20
|
26
|
Köszi a válaszokat! Monitor vásárlás előtt állok. Szerintetek az alábbi monitor jó vétel lenne? http://www.argep.hu/product_1038579.html
Ez nem csak monitor hanem tv is. Van valakinek tapasztalata ezzel a típussal kapcsolatban, vagy a tv tuneres monitorokkal kapcsolatban? Bárki bármit tud az írjon köszi mégegyszer mindenkinek. Íme a monitor! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|