|
|
|
|
 |
qwer1234
2010-12-04 23:51:08
|
2610
|
Igen a tn az tn de azért van különbség tn és tn között. A macbook pro jelenlegi kijelzője szerintem a tn-ek között az élmezőnyben van.
De ez ugye notebook és nem standalone monitor, szóval nem kell h-ips-t várni 12bites színkezeléssel, led háttérvilágítással.
(Ha ips kell akkor ott az ipad vagy a 4-es iphone.) |
|
 |
THT
2010-12-04 18:03:04
|
2607
|
OK, de létezik olyan notebook ami nem TN paneles?? |
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2010-12-04 16:42:37
|
2606
|
A TN-panel, az TN-panel.... |
|
Előzmény:
 |
qwer1234
2010-12-03 22:57:17
|
2604
|
Nekem 1 éves macbook prom van de a mostaninak is ugyanaz a kijelzője. Azt tudom mondani róla, hogy nagyon jó.
TN paneles de ennek ellenére remek színei vannak. Előtte sima macbookom volt, amihez képest jelentősen jobb a mostani ledes, színekben is és betekintési szögben is. Nem fogsz mellé ha ezt veszed. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|