Keresés

Részletes keresés

qwer1234 Creative Commons License 2010-12-04 23:51:08 2610

Igen a tn az tn de azért van különbség tn és tn között. A macbook pro jelenlegi kijelzője szerintem a tn-ek között az élmezőnyben van.

De ez ugye notebook és nem standalone monitor, szóval nem kell h-ips-t várni 12bites színkezeléssel, led háttérvilágítással.

 

(Ha ips kell akkor ott az ipad vagy a 4-es iphone.)

THT Creative Commons License 2010-12-04 18:03:04 2607

OK, de létezik olyan notebook ami nem TN paneles??

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-04 16:42:37 2606

A TN-panel, az TN-panel....

Előzmény:
qwer1234 Creative Commons License 2010-12-03 22:57:17 2604

Nekem 1 éves macbook prom van de a mostaninak is ugyanaz a kijelzője. Azt tudom mondani róla, hogy nagyon jó.

TN paneles de ennek ellenére remek színei vannak. Előtte sima macbookom volt, amihez képest jelentősen jobb a mostani ledes, színekben is és betekintési szögben is. Nem fogsz mellé ha ezt veszed.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!