|
|
|
|
 |
Sanya_67
2010-12-06 08:16:08
|
2613
|
Esetlegesen nézz rá a HP monitorjaira is! Nagyon jó a gariztatásuk.
A hp2475 150e, a ZR24 108e, mindkettő 24", utóbbi s-rgb-t tud "csak". |
|
A hozzászólás:
 |
_pihe_
2010-12-03 17:07:22
|
2603
|
Köszi Mercutio, utánanézek az új változatnak, hátha a tinting problémát megoldották időközben. :o) |
|
Előzmény:
 |
Mercutio_
2010-12-03 16:29:13
|
2602
|
Itt lentebb (vagy még annó a Pentax topicban?) linkeltem egy tesztet, azt olvastad?
Egyébként szerintem ha lebeszéled pl. az Oazis-os srácokkal megcsinálják neked, hogy egymás mellett legyen (egy gépre kötve) a 2410 és a 2311, már csak a pixelméret miatt is érdemes, nomeg minél nagyobb a natív felbontás annál izmosab videókártya kell alá.
Ami még pozitívum, hogy már az új, javított rev.A02 változatot árulják a 2410-ből, amiben lehet, hogy épp azt korrigálták, amít olvastál hibát.
Ha gondolod - és van rá időd - valamelyik nap kiugorhatsz hozzám, és ott a 2209WA-t is megnézheted. (bár még kalibrálni kellene szegényt) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|