Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-06 08:16:08 2613

Esetlegesen nézz rá a HP monitorjaira is!  Nagyon jó a gariztatásuk. 

A hp2475 150e, a ZR24 108e, mindkettő 24", utóbbi s-rgb-t tud "csak".

A hozzászólás:
_pihe_ Creative Commons License 2010-12-03 17:07:22 2603

Köszi Mercutio, utánanézek az új változatnak, hátha a tinting problémát megoldották időközben. :o)

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-03 16:29:13 2602

Itt lentebb (vagy még annó a Pentax topicban?) linkeltem egy tesztet, azt olvastad?

Egyébként szerintem ha lebeszéled pl. az Oazis-os srácokkal megcsinálják neked, hogy egymás mellett legyen (egy gépre kötve) a 2410 és a 2311, már csak a pixelméret miatt is érdemes, nomeg minél nagyobb a natív felbontás annál izmosab videókártya kell alá.

Ami még pozitívum, hogy már az új, javított rev.A02 változatot árulják a 2410-ből, amiben lehet, hogy épp azt korrigálták, amít olvastál hibát.

Ha gondolod - és van rá időd - valamelyik nap kiugorhatsz hozzám, és ott a 2209WA-t is megnézheted. (bár még kalibrálni kellene szegényt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!