Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
márnempipás Creative Commons License 2010-12-02 18:04:53 154

Szia, mindjárt küldöm a választ. Bocsi de elég elfoglalt vagyok egyéb ügyekben.

Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2010-12-01 20:30:53 153

szia márnempipás,

 

civil mailemről küldtem egy ajánlatot, nem nagyon válaszolgatsz, a párhetente egy mozdulat nem túl effektív üzletelési mód szerintem.

eladod vagy sem?

vagyonokra ne nagyon számíts szerintem.

vagy ha kitalálnál egy árat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!