|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-12-02 18:52:45
|
4101
|
Ez lenne ezeknek a topicoknak a célja, hogy segíteni tudjunk egymásnak.
Kár, hogy ennek ellenére a legtöbbön csak az anyázás, meg egymás szekálása megy :(
|
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2010-12-02 17:04:09
|
4100
|
meg még az is lesz mert mostani mércével is jó gép... kivéve a gyerek betegségeit :-))
apropó "SZEGECS" a tipped -tudásod 100% bevált.... a gépem 1000% teljesít és nem súlyos 10 ezrekért
köszi még egyszer :-))) |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-11-29 17:13:06
|
4099
|
Megtörtént :)
Nem semmi, hogy 7 év után is még ilyen népszerű ez a gép :D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|