Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010-12-02 18:52:45 4101

Ez lenne ezeknek a topicoknak a célja, hogy segíteni tudjunk egymásnak.

Kár, hogy ennek ellenére a legtöbbön csak az anyázás, meg egymás szekálása megy :(

 

A hozzászólás:
spiroa Creative Commons License 2010-12-02 17:04:09 4100

meg még az is lesz mert mostani mércével is jó gép...  kivéve a gyerek betegségeit :-))

apropó "SZEGECS" a tipped -tudásod 100% bevált.... a gépem 1000% teljesít és nem súlyos 10 ezrekért  

köszi még egyszer :-)))

Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2010-11-29 17:13:06 4099

Megtörtént :)

 

Nem semmi, hogy 7 év után is még ilyen népszerű ez a gép :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!