Keresés

Részletes keresés

rabi Creative Commons License 2010-12-02 08:55:10 714

Erre sajnos nem tudom a választ :(

 

A hozzászólás:
Gyurma73 Creative Commons License 2010-12-01 17:59:26 713

mert ha kisebb a fénycső akkor elöbb kiég??

vagy nem is fog égni??

van egy szerelőlámpám 58 Watt van ráírva ,de itthon csak 55Wattosat lehet kapni maximum akkor az nem jó??

vagy 3 Watt különbség még elmegy?

Előzmény:
rabi Creative Commons License 2010-12-01 08:53:14 712

Hali,

 

A hagyományos előtét a vasmagos fojtótekercs+gyújtó. Felkapcsoláskor villogva indul, meg még hőveszteség is van rendesen a tekercsen, esetleg még zúg is, meg nehéz. Az elektronikussal egyből gyújt a cső, nincs vibrálás, nincs hőveszteség, gazdaságosabb. Ez 2500 Ft plusz volt.

 

Minden csőhöz a megfelelő előtét kell, a 38W-oshoz 38-as. Tehát ha más csövet akarsz bele, akkor más előtét kell.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!