|
|
|
|
 |
rabi
2010-12-02 08:55:10
|
714
|
Erre sajnos nem tudom a választ :(
|
|
A hozzászólás:
 |
Gyurma73
2010-12-01 17:59:26
|
713
|
mert ha kisebb a fénycső akkor elöbb kiég??
vagy nem is fog égni??
van egy szerelőlámpám 58 Watt van ráírva ,de itthon csak 55Wattosat lehet kapni maximum akkor az nem jó??
vagy 3 Watt különbség még elmegy? |
|
Előzmény:
 |
rabi
2010-12-01 08:53:14
|
712
|
Hali,
A hagyományos előtét a vasmagos fojtótekercs+gyújtó. Felkapcsoláskor villogva indul, meg még hőveszteség is van rendesen a tekercsen, esetleg még zúg is, meg nehéz. Az elektronikussal egyből gyújt a cső, nincs vibrálás, nincs hőveszteség, gazdaságosabb. Ez 2500 Ft plusz volt.
Minden csőhöz a megfelelő előtét kell, a 38W-oshoz 38-as. Tehát ha más csövet akarsz bele, akkor más előtét kell.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|