|
|
|
|
 |
rabi
2010-12-01 08:53:14
|
712
|
Hali,
A hagyományos előtét a vasmagos fojtótekercs+gyújtó. Felkapcsoláskor villogva indul, meg még hőveszteség is van rendesen a tekercsen, esetleg még zúg is, meg nehéz. Az elektronikussal egyből gyújt a cső, nincs vibrálás, nincs hőveszteség, gazdaságosabb. Ez 2500 Ft plusz volt.
Minden csőhöz a megfelelő előtét kell, a 38W-oshoz 38-as. Tehát ha más csövet akarsz bele, akkor más előtét kell.
|
|
A hozzászólás:
 |
Gyurma73
2010-11-30 20:04:10
|
708
|
az mit jelent hogy a hagyományos előtétet kicserélted elektrónikusra?
az a kis kör az előtét?
én is láttam ilyet a boltban ott azt mondták hogy a 38Wattos helyére csak ugyanolyat lehet tenni?
ez igaz?
vagy lehet kisebbet is tenni?mondjuk méretben uganakkora 28 wattosat?
|
|
Előzmény:
 |
rabi
2010-11-29 09:07:07
|
706
|
Szia,
Közben már bevásároltam, ilyen cuccot:

38W-osat vettem, a hagyományos előtétet kicseréltem benne elektronikusra. Rendkívül jól világít.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|