Keresés

Részletes keresés

rabi Creative Commons License 2010-12-01 08:53:14 712

Hali,

 

A hagyományos előtét a vasmagos fojtótekercs+gyújtó. Felkapcsoláskor villogva indul, meg még hőveszteség is van rendesen a tekercsen, esetleg még zúg is, meg nehéz. Az elektronikussal egyből gyújt a cső, nincs vibrálás, nincs hőveszteség, gazdaságosabb. Ez 2500 Ft plusz volt.

 

Minden csőhöz a megfelelő előtét kell, a 38W-oshoz 38-as. Tehát ha más csövet akarsz bele, akkor más előtét kell.

 

 

A hozzászólás:
Gyurma73 Creative Commons License 2010-11-30 20:04:10 708

az mit jelent hogy a hagyományos előtétet kicserélted elektrónikusra?

az a kis kör az előtét?

én is láttam ilyet a boltban ott azt mondták hogy a 38Wattos helyére csak ugyanolyat lehet tenni?

ez igaz?

vagy lehet kisebbet is tenni?mondjuk méretben uganakkora 28 wattosat?

 

 

Előzmény:
rabi Creative Commons License 2010-11-29 09:07:07 706

Szia,

 

Közben már bevásároltam, ilyen cuccot:

 

 

38W-osat vettem, a hagyományos előtétet kicseréltem benne elektronikusra. Rendkívül jól világít.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!