Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-12-02 17:04:09 4100

meg még az is lesz mert mostani mércével is jó gép...  kivéve a gyerek betegségeit :-))

apropó "SZEGECS" a tipped -tudásod 100% bevált.... a gépem 1000% teljesít és nem súlyos 10 ezrekért  

köszi még egyszer :-)))

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-11-29 17:13:06 4099

Megtörtént :)

 

Nem semmi, hogy 7 év után is még ilyen népszerű ez a gép :D

 

Előzmény:
vakondos Creative Commons License 2010-11-29 17:08:18 4098

Sziasztok!

 

Nekem is eltudja küldeni valaki a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek?

 

Elöre is köszönöm!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!