|
|
|
|
 |
spiroa
2010-12-02 17:04:09
|
4100
|
meg még az is lesz mert mostani mércével is jó gép... kivéve a gyerek betegségeit :-))
apropó "SZEGECS" a tipped -tudásod 100% bevált.... a gépem 1000% teljesít és nem súlyos 10 ezrekért
köszi még egyszer :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-11-29 17:13:06
|
4099
|
Megtörtént :)
Nem semmi, hogy 7 év után is még ilyen népszerű ez a gép :D
|
|
Előzmény:
 |
vakondos
2010-11-29 17:08:18
|
4098
|
Sziasztok!
Nekem is eltudja küldeni valaki a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek?
Elöre is köszönöm!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|