Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2010-12-05 23:34:45 2611

Találtam egy pixelhibát. Bosszantó....

(Különben nagyon szuper a monitor.)

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-11-29 12:05:15 2597

33.

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-11-29 08:11:30 2596

Ha kell 35-ért a tied.  Sr a szemem ezekért a monitorokért, de kölcsönkértem egy nagyobbra és meg kellene adni.

Pedig gyermekem érettségi után grafikusnak készül, jó lett volna neki, de most szűk keresztmetszet van:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!