Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-29 18:19:53 411

Meg a szentlélek... :-)))))

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-11-28 18:05:49 407

A  sárga kutyás már eléggé kivan, már csak a póráz tartja talpon :o))))))))

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 17:35:40 405

Ott írni, olvasni meg számolni tanulnak :-)))) Persze teljesen sikertelenül. Hójelentés: ömlik- szakad a hó némi viharos széllel.

A suliban ilyesmit tanulunk:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!