Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 18:06:38 408

Természetesen pálesszal! És még szerencse, hogy nem bírták megszerezni, mert akkor nem maradt volna nekünk :-)))

Van még egy:

 

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-11-28 18:02:26 406

Pálesszal, vagy fagyállóval riogatják szegényeket ebben a hidegben? Egyik sem bírta megszerezni!

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 17:35:40 405

Ott írni, olvasni meg számolni tanulnak :-)))) Persze teljesen sikertelenül. Hójelentés: ömlik- szakad a hó némi viharos széllel.

A suliban ilyesmit tanulunk:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!