Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-28 18:05:49 407

A  sárga kutyás már eléggé kivan, már csak a póráz tartja talpon :o))))))))

Szanki Creative Commons License 2010-11-28 18:02:26 406

Pálesszal, vagy fagyállóval riogatják szegényeket ebben a hidegben? Egyik sem bírta megszerezni!

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 17:35:40 405

Ott írni, olvasni meg számolni tanulnak :-)))) Persze teljesen sikertelenül. Hójelentés: ömlik- szakad a hó némi viharos széllel.

A suliban ilyesmit tanulunk:

 

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-11-28 16:48:26 404

Akkor elfolyik!  ;-))))

Tessék a kutya lábát megmosni, vagy gumicsizmát adni rá mielőtt ugrálni kezdene!  Miért jártok kutyaiskolába, nem tanulni?  :-)))9

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!