|
|
|
|
 |
Szanki
2010-11-28 18:05:49
|
407
|
A sárga kutyás már eléggé kivan, már csak a póráz tartja talpon :o)))))))) |
|
 |
Szanki
2010-11-28 18:02:26
|
406
|
Pálesszal, vagy fagyállóval riogatják szegényeket ebben a hidegben? Egyik sem bírta megszerezni! |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-11-28 17:35:40
|
405
|
Ott írni, olvasni meg számolni tanulnak :-)))) Persze teljesen sikertelenül. Hójelentés: ömlik- szakad a hó némi viharos széllel.
A suliban ilyesmit tanulunk:
|
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-11-28 16:48:26
|
404
|
Akkor elfolyik! ;-))))
Tessék a kutya lábát megmosni, vagy gumicsizmát adni rá mielőtt ugrálni kezdene! Miért jártok kutyaiskolába, nem tanulni? :-)))9 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|