Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-28 16:48:26 404

Akkor elfolyik!  ;-))))

Tessék a kutya lábát megmosni, vagy gumicsizmát adni rá mielőtt ugrálni kezdene!  Miért jártok kutyaiskolába, nem tanulni?  :-)))9

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 16:12:15 403

És amikor nem oda esik? hehe

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-11-28 14:39:18 398

Ezért jó az eső, az a "helyére" esik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!