|
|
|
|
 |
yxc432
2010-11-28 18:55:59
|
409
|
"A kutyából nem lesz szalonnás szendvics."
Én is ezt irtam - a szalonna szót törölni kell. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-11-28 16:03:43
|
401
|
Szia!
Te tiszta zizi vagy :-)))
Szóval:
A tavat nem csapoljuk le.
A kutyából nem lesz szalonnás szendvics.
A járdafűtés rohadt drága.
Jelzem nálunk megint esik a hó... |
|
Előzmény:
 |
yxc432
2010-11-28 10:21:22
|
396
|
"A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-)"
Ez teljesen érthető, kutyából nem lesz szalonna - legfeljebb szendvics. ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|