Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 16:12:15 403

És amikor nem oda esik? hehe

kőmű Creative Commons License 2010-11-28 14:49:10 399

Aha,jobban bírom,mint a fehérséget!

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-11-28 14:39:18 398

Ezért jó az eső, az a "helyére" esik!

Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-11-28 14:36:11 397

Irígykedsz mi?Az itthoni hólapátolás kutya füle,csak ez nekem a munkám is.Amikor leesik a hó annyi csesztetést kapok érte,hogy már sokszor az okoz fizikai fájdalmat,nem a lapátolás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!