Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-28 14:39:18 398

Ezért jó az eső, az a "helyére" esik!

A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-11-28 14:36:11 397

Irígykedsz mi?Az itthoni hólapátolás kutya füle,csak ez nekem a munkám is.Amikor leesik a hó annyi csesztetést kapok érte,hogy már sokszor az okoz fizikai fájdalmat,nem a lapátolás.

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-11-27 17:18:16 390

Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal  :-))))  Nem fázik, ha hózik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!