|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2010-11-28 15:19:25
|
700
|
az milyen,nem ismerem
Nagyon príma :-).
A fémhalogén fényforrás csak vízszintes helyzetben használható, engedélyezett elhajlás maximum 45 fok.
Ez így, ebben a formában nem igaz. (© Dr. Torgyán)
Amit a gyártó előír. A kerámiacsövesek (lakásvilágításra értelmesen a 35 és 70W-os használható) égetési helyzete tetszőleges. (E27 és a G12 kiviteleké is.)
Az viszont igaz, nem a sűrűn kapcsolgatós helyekre valók. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyurma73
2010-11-28 11:09:03
|
697
|
azonkívül hogy drága elég sok minden miatt nem jó.
:"A fémhalogén fényforrás csak vízszintes helyzetben használható, engedélyezett elhajlás maximum 45 fok. Ettől eltérő helyzetben történő üzemeltetés jelentősen csökkentheti a fémhalogén izzó élettartamát. A fémhalogén fényforrás élettartama akkor lesz a leghosszabb, ha egyhuzamban csak 10 órát működik. A fényforrás gyakori ki - be kapcsolgatása rövidíti a fényforrás élettartamát, emellett a lekapcsolást követően az újabb felkapcsolással legalább 10-15 percet várni kell
kompakt fénycsőben van 2700-6400Kelvinesig minden féle és kevesebbet fogyasz is. |
|
Előzmény:
 |
_nyunyuka
2010-11-27 22:58:47
|
695
|
Üdv a topiknak! Véletlenül bukkantam rá.
Mindenképpen kompakt fénycső kéne? 35W-os melegfehér fémhalogénnek sokkal kellemesebb a fénye és jobb a fényhasznosítása. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|