Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-28 16:03:43 401

Szia!

Te tiszta zizi vagy :-)))

Szóval:

A tavat nem csapoljuk le.

A kutyából nem lesz szalonnás szendvics.

A járdafűtés rohadt drága.

Jelzem nálunk megint esik a hó...

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-11-28 10:21:22 396

"A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-)"

 

Ez teljesen érthető, kutyából nem lesz szalonna - legfeljebb szendvics. ;)

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 19:09:35 393

Szia! A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-) Monyuk (mint ahogy már írtam pár hete) nemsokára - legkésőbb dec. 23-án - bográcsozunk itthon. Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé, legfejebb majd sütök egy kis szalonnát is :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!