Keresés

Részletes keresés

Gyurma73 Creative Commons License 2010-11-28 11:09:03 697

azonkívül hogy drága elég sok minden miatt nem jó.

:"A fémhalogén fényforrás csak vízszintes helyzetben használható, engedélyezett elhajlás maximum 45 fok. Ettől eltérő helyzetben történő üzemeltetés jelentősen csökkentheti a fémhalogén izzó élettartamát. A fémhalogén fényforrás élettartama akkor lesz a leghosszabb, ha egyhuzamban csak 10 órát működik. A fényforrás gyakori ki - be kapcsolgatása rövidíti a fényforrás élettartamát, emellett a lekapcsolást követően az újabb felkapcsolással legalább 10-15 percet várni kell

 

kompakt fénycsőben van 2700-6400Kelvinesig minden féle és kevesebbet fogyasz is.

Gyurma73 Creative Commons License 2010-11-28 10:58:43 696

az milyen,nem ismerem

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2010-11-27 22:58:47 695

Üdv a topiknak! Véletlenül bukkantam rá.

 

Mindenképpen kompakt fénycső kéne? 35W-os melegfehér fémhalogénnek sokkal kellemesebb a fénye és jobb a fényhasznosítása.

Előzmény:
Gyurma73 Creative Commons License 2010-11-27 18:09:49 692

Az a kérdésem ki tudja,hogy ilyen nagy teljesítményű kompakt izzót hol lehet kapni,mert a max 20Wattosak szart sem érnek egy nappali csillárjában.Most készülök az 5 ágút lecserélni egy ilyenre valahol láttam egy 105Wattosat eszméletlen brutálisan égett,tényleg tudott vagy 400Wattos régi izzót.

Nappali fényt csinált egyetlenegy izzó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!