Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-11-28 10:21:22 396

"A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-)"

 

Ez teljesen érthető, kutyából nem lesz szalonna - legfeljebb szendvics. ;)

yxc432 Creative Commons License 2010-11-28 09:21:31 394

"Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé"

 

Lecsapoljátok a kerti tavat? :-))

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 19:09:35 393

Szia! A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-) Monyuk (mint ahogy már írtam pár hete) nemsokára - legkésőbb dec. 23-án - bográcsozunk itthon. Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé, legfejebb majd sütök egy kis szalonnát is :-)

Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-11-27 18:10:40 392

Forralt bor... szalonnasütés... adjak még tippeket? ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!