|
|
|
|
 |
yxc432
2010-11-28 10:21:22
|
396
|
"A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-)"
Ez teljesen érthető, kutyából nem lesz szalonna - legfeljebb szendvics. ;) |
|
 |
yxc432
2010-11-28 09:21:31
|
394
|
"Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé"
Lecsapoljátok a kerti tavat? :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-11-27 19:09:35
|
393
|
Szia! A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-) Monyuk (mint ahogy már írtam pár hete) nemsokára - legkésőbb dec. 23-án - bográcsozunk itthon. Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé, legfejebb majd sütök egy kis szalonnát is :-) |
|
Előzmény:
 |
yxc432
2010-11-27 18:10:40
|
392
|
Forralt bor... szalonnasütés... adjak még tippeket? ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|