Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 19:09:35 393

Szia! A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-) Monyuk (mint ahogy már írtam pár hete) nemsokára - legkésőbb dec. 23-án - bográcsozunk itthon. Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé, legfejebb majd sütök egy kis szalonnát is :-)

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-11-27 18:10:40 392

Forralt bor... szalonnasütés... adjak még tippeket? ;)

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-25 19:15:24 383

És előbb vagy utóbb elő is rukkolok vele!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!