|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-11-27 19:09:35
|
393
|
Szia! A kutyasuliban lesz nemsokára évzáró buli, ott lesz forralt bor, de szalonnasütés helyett szendvicset lehet majd enni :-) Monyuk (mint ahogy már írtam pár hete) nemsokára - legkésőbb dec. 23-án - bográcsozunk itthon. Merhát valahogy el kell készüljön a halászlé, legfejebb majd sütök egy kis szalonnát is :-) |
|
A hozzászólás:
 |
yxc432
2010-11-27 18:10:40
|
392
|
Forralt bor... szalonnasütés... adjak még tippeket? ;) |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-11-25 19:15:24
|
383
|
És előbb vagy utóbb elő is rukkolok vele!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|