Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2010-11-27 22:58:47 695

Üdv a topiknak! Véletlenül bukkantam rá.

 

Mindenképpen kompakt fénycső kéne? 35W-os melegfehér fémhalogénnek sokkal kellemesebb a fénye és jobb a fényhasznosítása.

A hozzászólás:
Gyurma73 Creative Commons License 2010-11-27 18:09:49 692

Az a kérdésem ki tudja,hogy ilyen nagy teljesítményű kompakt izzót hol lehet kapni,mert a max 20Wattosak szart sem érnek egy nappali csillárjában.Most készülök az 5 ágút lecserélni egy ilyenre valahol láttam egy 105Wattosat eszméletlen brutálisan égett,tényleg tudott vagy 400Wattos régi izzót.

Nappali fényt csinált egyetlenegy izzó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!