Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-11-28 09:23:06 395

Óh, jajj, vannak, akik mindig a legbonyolultabb dolgokra hivatkoznak, amikor kifogásokat akarnak találni...

Nagyon régóta ki van találva a legegyszerűbb megoldás: a járda is fűthető!! :-)))

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 17:47:32 391

Hehe, nekünk is sarok a telek, de egyik oldalon sincs járda - nem csináltunk :-))))) Mennyenek a népek az úton, vagy a fűben. Csak a két kocsikiállót, meg a kiskaput csináltuk meg. Aszfaltos az utca, én is azon közlekedem, a szomszédtól meg van járda. Így csak bent a kapuig és a kapu előtt kell lapátolni :-)

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-11-27 17:18:16 390

Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal  :-))))  Nem fázik, ha hózik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!