|
|
|
|
 |
yxc432
2010-11-28 09:23:06
|
395
|
Óh, jajj, vannak, akik mindig a legbonyolultabb dolgokra hivatkoznak, amikor kifogásokat akarnak találni...
Nagyon régóta ki van találva a legegyszerűbb megoldás: a járda is fűthető!! :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-11-27 17:47:32
|
391
|
Hehe, nekünk is sarok a telek, de egyik oldalon sincs járda - nem csináltunk :-))))) Mennyenek a népek az úton, vagy a fűben. Csak a két kocsikiállót, meg a kiskaput csináltuk meg. Aszfaltos az utca, én is azon közlekedem, a szomszédtól meg van járda. Így csak bent a kapuig és a kapu előtt kell lapátolni :-) |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-11-27 17:18:16
|
390
|
Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal :-)))) Nem fázik, ha hózik! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|