|
|
|
|
 |
kőmű
2010-11-28 14:36:11
|
397
|
Irígykedsz mi?Az itthoni hólapátolás kutya füle,csak ez nekem a munkám is.Amikor leesik a hó annyi csesztetést kapok érte,hogy már sokszor az okoz fizikai fájdalmat,nem a lapátolás. |
|
 |
Beubabu
2010-11-27 17:47:32
|
391
|
Hehe, nekünk is sarok a telek, de egyik oldalon sincs járda - nem csináltunk :-))))) Mennyenek a népek az úton, vagy a fűben. Csak a két kocsikiállót, meg a kiskaput csináltuk meg. Aszfaltos az utca, én is azon közlekedem, a szomszédtól meg van járda. Így csak bent a kapuig és a kapu előtt kell lapátolni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-11-27 17:18:16
|
390
|
Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal :-)))) Nem fázik, ha hózik! |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-11-27 16:31:42
|
387
|
Nem tudom, hogy irigyeljelek-e, mert én tulképpen imádom a havat, de itt még a szél is vacak...
Monyuk a reggeli hólapátolás kevésbé szerethető :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|