Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-11-28 14:36:11 397

Irígykedsz mi?Az itthoni hólapátolás kutya füle,csak ez nekem a munkám is.Amikor leesik a hó annyi csesztetést kapok érte,hogy már sokszor az okoz fizikai fájdalmat,nem a lapátolás.

Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 17:47:32 391

Hehe, nekünk is sarok a telek, de egyik oldalon sincs járda - nem csináltunk :-))))) Mennyenek a népek az úton, vagy a fűben. Csak a két kocsikiállót, meg a kiskaput csináltuk meg. Aszfaltos az utca, én is azon közlekedem, a szomszédtól meg van járda. Így csak bent a kapuig és a kapu előtt kell lapátolni :-)

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-11-27 17:18:16 390

Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal  :-))))  Nem fázik, ha hózik!

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 16:31:42 387

Nem tudom, hogy irigyeljelek-e, mert én tulképpen imádom a havat, de itt még a szél is vacak...

Monyuk a reggeli hólapátolás kevésbé szerethető :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!