|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-11-27 16:50:10
|
389
|
Nem vagyok egy antiszoci alkat, de a karácsony nem tartozik a kedvenc ünnepeim közé... :-( |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-11-27 16:42:57
|
388
|
Én abszolút nem vagyok irígy.A mostani időszakot legszívesebben kitörölném, ha lehetne.Persze azért a karácsony az marad! |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-11-27 16:31:42
|
387
|
Nem tudom, hogy irigyeljelek-e, mert én tulképpen imádom a havat, de itt még a szél is vacak...
Monyuk a reggeli hólapátolás kevésbé szerethető :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|