Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 16:50:10 389

Nem vagyok egy antiszoci alkat, de a karácsony nem tartozik a kedvenc ünnepeim közé... :-(

A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-11-27 16:42:57 388

Én abszolút nem vagyok irígy.A mostani időszakot legszívesebben kitörölném, ha lehetne.Persze azért a karácsony az marad!

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 16:31:42 387

Nem tudom, hogy irigyeljelek-e, mert én tulképpen imádom a havat, de itt még a szél is vacak...

Monyuk a reggeli hólapátolás kevésbé szerethető :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!