Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-27 17:18:16 390

Kőműnek jó! Sarki porta jó hosszú járdákkal  :-))))  Nem fázik, ha hózik!

kőmű Creative Commons License 2010-11-27 16:42:57 388

Én abszolút nem vagyok irígy.A mostani időszakot legszívesebben kitörölném, ha lehetne.Persze azért a karácsony az marad!

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 16:31:42 387

Nem tudom, hogy irigyeljelek-e, mert én tulképpen imádom a havat, de itt még a szél is vacak...

Monyuk a reggeli hólapátolás kevésbé szerethető :-)

Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-11-27 16:15:53 386

Nálunk hála az égnek semmi,még csak hószálingózás sem volt.Egész nap szépen sütött a nap,bár elég hideg volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!