Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-11-27 16:15:53 386

Nálunk hála az égnek semmi,még csak hószálingózás sem volt.Egész nap szépen sütött a nap,bár elég hideg volt.

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-27 15:51:18 385

Sziasztok!

Ma reggeli állapot:

 

 

Nálatok mi a helyzet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!