Keresés

Részletes keresés

Coupee Creative Commons License 2010-11-29 09:37:54 2334

Először is sajnálom, ami veletek történt! Ezeket az ajtókat nagyon könnyű benyomni. Pillanatok alatt be lehet jutni a lakásba. Sajnos ez van! A hevederzár volt az első beruházásaim egyike ebben a lakásban.

 

A vízzel kapcsolatban: nálunk is fordult már elő ilyen, de nem mentem utána, hogy ez a ház specialitása, vagy külső forrásból zavaros a víz.

A hozzászólás:
IV/86 Creative Commons License 2010-11-25 19:29:01 2333

Úgy látszik, mostanában gyakori fórumozó leszek :) Nem tudom, olvassa-e egyáltalán valaki...

 

Ma mikor engedtem meleg vizet a konyhában a csapból, feltűnt, hogy mintha nem lenne színtelen. Engedtem pohárba és igen, elég sárgás. Engedtem hideget, az rendben volt. Ez után feltöltöttem egy üvegkancsót a meleg vízből és letettem a párkányra. Pár óra elteltével még mindig sárga, estére leülepedett egy narancs réteg, a víz még mindig enyhén sárgás. Más is tapasztalt hasonlót?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!