Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2010-11-25 17:40:58 4097

Kedves Szegecs!

 

Te egy angyal vagy,Nagyon hálásan köszönöm!!!:)

 

Most meg próbálkozom,a videó letöltéssel a tanácsod szerint!

 

 

 

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-11-25 17:13:38 4096

Tessék belenézni a postafiókba :D

 

Előzmény:
sas47 Creative Commons License 2010-11-25 01:13:10 4093

Szevasz!

 

Én is ebben a "cipöben" járok,szeretném,ha elküldenéd a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek.

 

Elöre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!