Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010-11-25 17:00:13 4095

Ne a varázslóval pakold át a file-okat, hanem miután a számítógép felismerte a fényképezőt, nyisd meg a tartalmát Total Commanderben, vagy ha az nincs, akkor Windows Intézőben. Ott mindent mutatni fog, ami a kártyán van.

 

A hozzászólás:
sas47 Creative Commons License 2010-11-25 16:44:00 4094

Sziasztok!

 

Volna egy kérdésem,amíg nincs kezelésim.Videó felvételt csináltam,és nem lehet letölteni,ez idáig csak képeket csináltam,és azt simán áttölti nekem a varázsló.Nem tudom mit kell átállítani a gép menüében!

 

Ebben kérek segítséget 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!