|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-11-25 17:00:13
|
4095
|
Ne a varázslóval pakold át a file-okat, hanem miután a számítógép felismerte a fényképezőt, nyisd meg a tartalmát Total Commanderben, vagy ha az nincs, akkor Windows Intézőben. Ott mindent mutatni fog, ami a kártyán van.
|
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2010-11-25 16:44:00
|
4094
|
Sziasztok!
Volna egy kérdésem,amíg nincs kezelésim.Videó felvételt csináltam,és nem lehet letölteni,ez idáig csak képeket csináltam,és azt simán áttölti nekem a varázsló.Nem tudom mit kell átállítani a gép menüében!
Ebben kérek segítséget |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|