|
|
|
|
 |
Teaway
2010-11-27 10:44:04
|
691
|
A apróbb szerelési munkák az asztalon történnek? Mert akkor helyi világítás kell. |
|
A hozzászólás:
 |
rabi
2010-11-23 20:38:20
|
690
|
Sziasztok!
Egy kb. 10m2-es informatikus dolgozószoba megvilágítására mit javasoltok? Jelenleg egy mennyezeti ufo lámpa van 14W-os kompakttal, de apróbb szerelési munkákra kevés. (persze az ufo is tejüveges, meg talán a kompakt cső sem az igazi már)
Néztem Baumaxos 4x18W T8 fénycsöves tükrös lámpát. Abban egy darab elektronikus előtét volt, így nem tudnám csillárkapcsolózni, gondolom egyben a 4x18W-ra nem mindig lenne szükség.
Vagy láttam valahol mennyezetre irodai 32W-os kanyargós kompaktcsöves (talán 2D a neve?) lámpát is, az is szimpatikus volt.
Valami olyat szeretnék, amit mostanság nem kell lecserélnem :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|