Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2010-11-27 10:44:04 691

A apróbb szerelési munkák az asztalon történnek? Mert akkor helyi világítás kell.

A hozzászólás:
rabi Creative Commons License 2010-11-23 20:38:20 690

Sziasztok!

 

Egy kb. 10m2-es informatikus dolgozószoba megvilágítására mit javasoltok? Jelenleg egy mennyezeti ufo lámpa van 14W-os kompakttal, de apróbb szerelési munkákra kevés. (persze az ufo is tejüveges, meg talán a kompakt cső sem az igazi már)

 

Néztem Baumaxos 4x18W T8 fénycsöves tükrös lámpát. Abban egy darab elektronikus előtét volt, így nem tudnám csillárkapcsolózni, gondolom egyben a 4x18W-ra nem mindig lenne szükség.

 

Vagy láttam valahol mennyezetre irodai 32W-os kanyargós kompaktcsöves (talán 2D a neve?) lámpát is, az is szimpatikus volt.

 

Valami olyat szeretnék, amit mostanság nem kell lecserélnem :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!