Keresés

Részletes keresés

-joker- Creative Commons License 2010-11-23 08:46:48 79

Merre laksz?

Sümegtől messze vagy?

 

A hozzászólás:
zlaco Creative Commons License 2010-11-23 08:43:19 78

Szia

 

épp ebben a méretben csináltam múlt héten feketében. (105x43x70cm, körbe lett peremezve 5cm magasan)

tető nélkül 18ezer a szekrény.

 

üdv:

L

 

Előzmény:
-joker- Creative Commons License 2010-11-23 07:01:45 77

100x40cm-es lappal ,70 cm körüli magassággal, 2 ajtós formában , barna (tölgy) színben mennyibe kerülne?

(250kg menne rá)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!