|
|
|
|
 |
zlaco
2010-11-23 08:43:19
|
78
|
Szia
épp ebben a méretben csináltam múlt héten feketében. (105x43x70cm, körbe lett peremezve 5cm magasan)
tető nélkül 18ezer a szekrény.
üdv:
L

|
|
A hozzászólás:
 |
-joker-
2010-11-23 07:01:45
|
77
|
100x40cm-es lappal ,70 cm körüli magassággal, 2 ajtós formában , barna (tölgy) színben mennyibe kerülne?
(250kg menne rá) |
|
Előzmény:
 |
zlaco
2010-11-22 16:22:09
|
76
|
Sziasztok!
Akvárium bútorok, tetők készítését vállalom Dél-Pesten.
Bútorlapból, vagy fából, igény szerint.
érdeklődni: ancistratus@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|