|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-11-21 10:09:05
|
4147
|
Az újságban az jelent meg, hogy "vizsgával rendelkezett" a kutya! Az mág messze van, szerintem a "mentőkutyától! De ha az is lett volna, akkor még nagyobb a gazda felelőssége, hogy kóborolnio hagyta a kutyáját! :(
Én a sajtóban megjelent sztoryból azt szűrtem le:
1. Kutyák szabadon kóboroltak az erdőben.
2. Az erdőkerülő kettőt meglőtt közülük.
3. a dögöket másnap (aznap, mindegy) megtalálták.
Ez BIZTOS, a többi belemagyarázás! Az igazságot soha nem fogjuk megtudni!
Ha neked bíztató az, hogy laikusok elítélően szólnak egy olyan eseményről, amiről a "független, igazmondó médiából" értesültek, és nem szereztek elsőkézből információt, akkor az nagyon szomorú! |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2010-11-21 10:00:43
|
4146
|
Miután mentő kutyáról van szó, tényleg meg sem fordult. Viszont soha nem mondtam, hogy minden vadász gazember.
Ha tudsz valamit, írd ide - Én csak abból tudok kiindulni, amit olvastam, meg láttam ( tudósítást).
Egyetlen vígasztaló van az ügyben, hogy sokkal jobban odafigyelnek az ilyen esetekre. Sőt egyértelműen elítélően szóltak róla. Ez bíztató a jövőre nézve. |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-11-21 09:50:41
|
4145
|
Meg se fordul a fejedben, hogy nem igaz az, ami megjelent az újságban? Vagy nem úgy igaz?
Persze sokkal egyszerűbb abból kiindulni, hogy a vadászok aljas gyilkosok! :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|