Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-11-21 10:09:05 4147

Az újságban az jelent meg, hogy "vizsgával rendelkezett" a kutya! Az mág messze van, szerintem a "mentőkutyától! De ha az is lett volna, akkor még nagyobb a gazda felelőssége, hogy kóborolnio hagyta a kutyáját! :(

 

Én a sajtóban megjelent sztoryból azt szűrtem le:

 

1. Kutyák szabadon kóboroltak az erdőben.

2. Az erdőkerülő kettőt meglőtt közülük.

3. a dögöket másnap (aznap, mindegy) megtalálták.

 

Ez BIZTOS,  a többi belemagyarázás! Az igazságot soha nem fogjuk megtudni!

 

Ha neked bíztató az, hogy laikusok elítélően szólnak egy olyan eseményről, amiről a "független, igazmondó médiából" értesültek, és nem szereztek elsőkézből információt, akkor az nagyon szomorú!

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-11-21 10:00:43 4146

Miután mentő kutyáról van szó, tényleg meg sem fordult. Viszont soha nem mondtam, hogy minden vadász gazember.

 

Ha tudsz valamit, írd ide - Én csak abból tudok kiindulni, amit olvastam, meg láttam ( tudósítást).

 

Egyetlen vígasztaló van az ügyben, hogy sokkal jobban odafigyelnek az ilyen esetekre. Sőt egyértelműen elítélően szóltak róla. Ez bíztató a jövőre nézve.

Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-11-21 09:50:41 4145

Meg se fordul a fejedben, hogy nem igaz az, ami megjelent az újságban? Vagy nem úgy igaz?

Persze sokkal egyszerűbb abból kiindulni, hogy a vadászok aljas gyilkosok! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!