Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-11-21 10:00:43 4146

Miután mentő kutyáról van szó, tényleg meg sem fordult. Viszont soha nem mondtam, hogy minden vadász gazember.

 

Ha tudsz valamit, írd ide - Én csak abból tudok kiindulni, amit olvastam, meg láttam ( tudósítást).

 

Egyetlen vígasztaló van az ügyben, hogy sokkal jobban odafigyelnek az ilyen esetekre. Sőt egyértelműen elítélően szóltak róla. Ez bíztató a jövőre nézve.

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-11-21 09:50:41 4145

Meg se fordul a fejedben, hogy nem igaz az, ami megjelent az újságban? Vagy nem úgy igaz?

Persze sokkal egyszerűbb abból kiindulni, hogy a vadászok aljas gyilkosok! :(

Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-11-21 09:43:18 4144

Mire?  Csak arra gondoltam, hogy nagyon durva eset.

 

Egyébként meg az anyázás most a polidiliben megy:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!