|
|
|
|
 |
asta
2010-11-21 10:00:43
|
4146
|
Miután mentő kutyáról van szó, tényleg meg sem fordult. Viszont soha nem mondtam, hogy minden vadász gazember.
Ha tudsz valamit, írd ide - Én csak abból tudok kiindulni, amit olvastam, meg láttam ( tudósítást).
Egyetlen vígasztaló van az ügyben, hogy sokkal jobban odafigyelnek az ilyen esetekre. Sőt egyértelműen elítélően szóltak róla. Ez bíztató a jövőre nézve. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-11-21 09:50:41
|
4145
|
Meg se fordul a fejedben, hogy nem igaz az, ami megjelent az újságban? Vagy nem úgy igaz?
Persze sokkal egyszerűbb abból kiindulni, hogy a vadászok aljas gyilkosok! :( |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-11-21 09:43:18
|
4144
|
Mire? Csak arra gondoltam, hogy nagyon durva eset.
Egyébként meg az anyázás most a polidiliben megy:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|