|
|
|
|
 |
tangua
2010-11-22 07:11:16
|
4148
|
Köszönjük "a nép nevében" !!! :-) |
|
 |
asta
2010-11-20 23:27:44
|
4142
|
Köszönjük - terjesztjük:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
gombavadász
2010-11-20 23:02:24
|
4141
|
Most már újra működik a vadaszokduvadak@tvn.hu . :-) |
|
Előzmény:
 |
tangua
2010-11-19 08:39:17
|
4136
|
Az ebben a fórumban összegyűjtött tudnivalókat Gombavadász egykori topiktársunk összegyűjtötte egy honlapon, ami azóta sajnos nem elérhető. Megpróbáltam Gombavadászt elérni, hogy ismét közkincs lehessen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|